Route Iframes (2.0.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
