Route Iframes (2.0.2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: List
es: Listado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Utility
es: Utilidad

en: Configuration
es: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Scope
es: Ámbito

en: Tabs
es: Pestañas

en: About
es: Acerca de

en: Add tab
es: Añadir pestaña

en: There is no @label yet.
es: Todavía no hay @label.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
