Route Iframes (2.0.2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: ID
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Tab
fa: زبانه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: About
fa: درباره
