Route Iframes (2.0.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
