Route Iframes (2.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Tabs
lt: Kortelės

en: About
lt: Apie

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
