Route Iframes (2.0.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Tab
sv: Tabb

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Scope
sv: Omfattning

en: Tabs
sv: Flikar

en: About
sv: Om

en: Add tab
sv: Lägg till flik

en: Config
sv: Konfiguration

en: There is no @label yet.
sv: Det finns ingen @label ännu.
