Route Iframes (2.0.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
