Route Specific Breadcrumb (2.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Delete it!
de: Löschen

en: This action can not be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: About
de: Über

en: Data Table
de: Datentabelle

en: Add one more
de: Einen weiteren hinzufügen

en: Route Name
de: Route-Name

en: Back to form
de: Zurück zum Formular

en: A description for the menu entry
de: Eine Beschreibung des Menüeintrags
