Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб

en: Route Name
be: Назва маршруту
