Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset

en: This action can not be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: About
da: Om

en: Route Name
da: Rutenavn
