Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: About
km: អំពី
