Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam
