Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: This action can not be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: About
fr: À propos

en: Route Name
fr: Nom de la route
