Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में

en: Route Name
hi: मार्ग का नाम
