Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Link
oc: Ligam

en: Name
oc: Nom

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
