Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: About
te: గురించి
