Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu
