Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Custom
hu: Egyéni

en: This action can not be undone.
hu: Ez a művelet nem visszavonható.

en: About
hu: Leírás

en: Route Name
hu: Útvonal neve

en: Back to form
hu: Vissza az űrlaphoz
