Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
