Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Route Name
ne: मार्ग को नाम
