Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Custom
nn: Tilpassa
