Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
