Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
