Route Specific Breadcrumb (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Route Name
ta: வழி பெயர்
