Route Title Updater (1.0.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: Updated
ast: Anováu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Other
ast: Otru
