Route Title Updater (1.0.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Path
cs: Cesta

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: No Title
cs: Žádný název

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Module
cs: Modul

en: Custom
cs: Vlastní

en: Other
cs: Jiné

en: Route Name
cs: Jméno cesty
