Route Title Updater (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: No Title
el: Χωρίς τίτλο

en: Override title
el: Παράκαμψη τίτλου

en: Module
el: Μονάδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Other
el: Άλλο

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής

en: Route Name
el: Όνομα διαδρομής
