Route Title Updater (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Updated
he: עודכן

en: Override title
he: דריסת הכותרת

en: Module
he: מודול

en: Custom
he: מותאם

en: Other
he: אחר

en: Route Name
he: שם נתיב
