Route Title Updater (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: Updated
hr: Osvježeno

en: No Title
hr: Nema naslova

en: Module
hr: Modul

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Other
hr: Ostalo
