Route Title Updater (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Path
hu: Útvonal

en: Updated
hu: Frissítve

en: No Title
hu: Nincs cím

en: Override title
hu: Cím felülírása

en: Module
hu: Modul

en: Custom
hu: Egyéni

en: Other
hu: Egyéb

en: Dynamic
hu: Dinamikus

en: Static Title
hu: Állandó cím

en: Contrib
hu: Közösségi

en: Route name
hu: Útvonal neve

en: Route Name
hu: Útvonal neve
