Route Title Updater (1.0.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Updated
is: Uppfært

en: No Title
is: Enginn titill

en: Module
is: Eining

en: Custom
is: Sérsniðið
