Route Title Updater (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Dynamic
kn: ಕ್ರಿಯಾಶೀಲ
