Route Title Updater (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Module
lt: Modulis

en: Custom
lt: Savitas

en: Other
lt: Kiti

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
