Route Title Updater (1.0.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Other
nn: Andre
