Route Title Updater (1.0.0) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: Updated
pt: Atualizado

en: No Title
pt: Sem Título

en: Override title
pt: Sobrescrever título

en: Module
pt: Módulo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Other
pt: Outros

en: Static Title
pt: Título estático

en: Route name
pt: Nome da rota

en: Route Name
pt: Nome da Rota
