Route Title Updater (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Other
te: ఇతర
