Route Title Updater (1.1.1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: العمليات

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Module
ar: الوحدة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Route name
ar: اسم المسار

en: Route Name
ar: اسم الطريق
