Route Title Updater (1.1.3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Override title
az: Başlığı ləğv edin

en: Module
az: Modul

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Route name
az: Marşrutun adı

en: Route Name
az: Marşrutun adı
