Route Title Updater (1.1.3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Custom
bg: Персонализиран
