Route Title Updater (1.1.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: Module
ca: Mòdul

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Dynamic
ca: Dinàmic

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Route Name
ca: Nom de la ruta
