Route Title Updater (1.1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
