Route Title Updater (1.1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: Override title
es: Sobrescribir título

en: Module
es: Módulo

en: Custom
es: Personalizado

en: Dynamic
es: Dinamico

en: Route name
es: Nombre de la ruta

en: Route Name
es: Nombre de la ruta
