Route Title Updater (1.1.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: Module
et: Moodul

en: Custom
et: Kohandatud

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: Route Name
et: Suuna nimi
