Route Title Updater (1.1.3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Override title
fa: بازنویسی عنوان

en: Module
fa: ماژول

en: Custom
fa: سفارشی

en: Route name
fa: نام مسیر

en: Route Name
fa: نام مسیر
