Route Title Updater (1.1.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Override title
gl: Sobrescribir título

en: Module
gl: Módulo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Route Name
gl: Nome da Ruta
