Route Title Updater (1.1.3) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Override title
jv: Tumpuki judhul

en: Module
jv: Modul

en: Custom
jv: Kostum
