Route Title Updater (1.1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Module
lv: Modulis

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Dynamic
lv: Dinamiska
