Route Title Updater (1.1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Custom
sq: E personalizuar
