Route Title Updater (1.1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Route Name
sr: Назив руте
