Route Title Updater (1.1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: Module
sv: Modul

en: Custom
sv: Anpassad

en: Route name
sv: Namn på rutt

en: Route Name
sv: Ruttnamn
